Microsoft Snip

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ekran Görüntüsü Yakalama ve Sesli Video Olarak Kaydetme Programı

Microsoft Snip ekran görüntüsü yakalamak ve düzenlemek, sesli ekran görüntüsü kaydetmek için olanak sağlayan ücretsiz ve gelişmiş bir programdır. Konu anlatımı, sunum yapma, ürün tanıtımı vb gibi amaçlar için ekran görüntüsünü sesli video olarak kaydetmek veya ekran görüntüsü yakalayarak ses eklemek eklemek için kullanabileceğiniz en iyi araçlardan biridir.

Sadece bir ekran görüntüsü yakalamak için ekranın herhangi bir penceresini veya alanını yakalamak için sürükleyin. Daha sonra ek açıklamalar (kalem veya fosforlu) ekleyin ve hatta yorumlarınızı anlatmak için bir ses kaydı yapabilirsiniz.

Ekran yakalamaya ek olarak, aynı zamanda grafiksel sunumlar için bir beyaz tahta (örn basit grafikler) ile başlamak veya web kamera ile bir resim çekin ve açıklama ekleyebilirsiniz.

Bir ses anlatım dahil etmeye karar verirseniz yakaladığınız ekran görüntülerini, görüntü dosyası veya MP4 video olarak kaydedilebilir. Ayrıca e-posta veya online bağlantı aracılığıyla yakaladığınız sesli anlatımlı ekran görüntülerini paylaşabilirsiniz.

Yakalanan ekran görüntülerine ses ekleme ve açıklama eklemek için Microsoft Snip yazılımı iyi bir seçim olacaktır. Ancak açıklama seçenekleri oldukça sınırlıdır ve şu anda sadece bir kalem ve bir vurgulayıcı mevcut. Bazı şekiller, oklar ve metin seçeneklerini yenilenen sürümlerinde görmeyi arzu ediyoruz.

Microsoft Snip İçin Yorum Yap