Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı (64 Bit)

Sponsorlu Bağlantılar
5.41
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Windows Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı

Microsoft tarafından tasarlanmış olan Windows Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı, bilgisayara bulaşmış olan zararlı yazılımları tespit etmek ve kaldırmak için kullanılan ücretsiz ve Türkçe yardımcı bir güvenlik programıdır. Yaygın olarak tanınmış EyeStye, Poison, Blaster, Sasser, Mydoom ve diğer zararlı yazılımların bilgisayara bulaşıp bulaşmadığını denetlemek için kullanılır. Belli başlı solucan, virüs ve zararlı yazılım ailesinin tam listesine buradan bakabilirsiniz.

Microsoft Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı kolay bir şekilde bilgisayarı yüklenir. Kurulumu tamamladıktan sonra zararlı yazılım taramasını başlatın. Eğer bir zararlı yazılım tespit edilirse hepsini temizleme imkanı sunar.

Microsoft Windows Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı, Windows’un uyumlu sürümlerini çalıştıran bilgisayarlardan özel ve genel kötü amaçlı yazılım ailelerini temizler. Microsoft, her ayın ikinci Salı günü ve güvenlik olaylarına yanıt vermek amacıyla gerekli görüldüğü zamanlarda bu aracın yeni bir sürümünü yayınlar. Ayrıca bilgisayarınızı diğer kötü amaçlı yazılımlardan korumaya yardımcı olması için Microsoft Security Essentials gibi bir güncel virüsten koruma yazılımı kullanmalısınız.

Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı (64 Bit) İçin Yorum Yap