Microsoft WorldWide Telescope

Sponsorlu Bağlantılar
5.5.03
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Sanal Teleskop Programı

Microsoft WorldWide Telescope, yüksek çözünürlüklü görüntüler ile evreni keşfetmek için kullanabileceğiniz ücretsiz sanal teleskop programıdır. Bir çok gözlem istasyonundan alınan gerçek veriler ile iyi bir hizmet sunuyor.

Coğrafi konumunuz için gece gökyüzünü keşfetmek mümkündür. Güneş sistemini, kara delikler, yıldız kümeleri, bulutsular, kozmik olaylar ve daha fazlasını görmek için bir yolculuğa çıkaracak. WorldWide Telescope yazılımına doğrudan uyumlu bir teleskop bağlama ve kontrol sağlayan ASCOM platformunu destekler. Herhangi bir nesne için ayrıntıları ortaya çıkarmak için bir bulucu kapsamında gece gökyüzünü gerçek zamanlı izleyebilirsiniz.

WorldWide Telescope kullanıcı dostu bir arayüz sağlar. Sizde astronomi meraklısı iseniz bu ücretsiz uygulama uzayı ve uzayın derinliklerini inceleyebilirsiniz.

Astronomi meraklısı iseniz ve uzayın derinliklerini keşfetmek ve bilgi sahibi olmak için ücretsiz sanal teleskop programı için Microsoft tarafından sunulan WorldWide Telescope yazılımını deneyebilirsiniz.

Microsoft WorldWide Telescope Hakkında Yazılar

Microsoft WorldWide Telescope İçin Yorum Yap