MiniTool Partition Wizard Free Edition

Sponsorlu Bağlantılar
9.1
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Disk Bölümü Boyutlandırma ve Yönetme Programı

1/5, Toplam: 1 kişi

MiniTool Partition Wizard Free Edition, sabit disk bölümleri yapılandırmak ve yönetmek için olanak sağlayan ücretsiz programdır. Kolayca, disk bölümleri yeniden boyutlandırmak, taşımak, silmek ya da seçilen bölümleri biçimlendirmeyi sağlar. Eğer yeni bir bölüm oluşturmak için yeterli boş disk alanı yoksa, varolan bir bölümün boyutunu azaltmak ve yeni veya genişletilmiş bölümler oluşturmak için ayrılmamış disk alanı kullanabilirsiniz.

MiniTool Partition Wizard Free, sabit disk bölümleri biçimlendirmek, bir bölümün içeriğini silmek ve bölüm etiketleri ayarlamak için seçenekler içerir.

MiniTool Partition Wizard ücretsiz sürümü sunucu işletim sistemlerinde kullanılan ve dinamik diskler ve disk birleştirme için destek içermez.

MiniTool Partition Wizard Free yeni sürümü ile bir çok yeni özellikler eklendi. NTFS’den FAT’a dönüştürme (Convert NTFS to FAT), Font değiştirme, MBR’den GPT’ye dönüştürme (Convert MBR Disk to GPT Disk), GPT’den MBR’ye dönüştürme (Convert GPT Disk to MBR Disk), dinamik disk hacmi kopyalama.

MiniTool Partition Wizard Free Edition İçin Yorum Yap