MobaXterm (Portable)

Sponsorlu Bağlantılar
9.4
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz portable uzaktan erişim programı

MobaXterm (Portable), Windows sistemler için geliştirilmiş ücretsiz Xserver ve SSH istemcisidir. Uzaktan sunucuya bağlantı konusunda yardımcı olacak faydalı bir programdır. MobaXterm ile tek bir uygulamada SSH, SFTP, telnet, VNC, Mosh ve RDP bağlantılar için uzaktan oturum yönetim imkanı sağlar.

MobaXterm, uzaktan bilgi işlem için yardımcı araçtır. Tek bir Windows uygulamasında, programcılar, web yöneticileri, BT yöneticileri ve uzak işlerini daha basit bir şekilde ele alması gereken hemen hemen tüm kullanıcılara özel olarak hazırlanmış bir dizi işlev sunar.

MobaXterm, tek bir taşınabilir exe dosyasında tüm önemli uzak ağ araçlarını (SSH, X11, RDP, VNC, FTP, MOSH, …) ve Unix komutlarından (bash, ls, cat, sed, grek, awk, rsync, …) masaüstüne getirir. Windows masaüstünden uzaktan bağlantı sağlayarak bu önemli ağ araçlarına erişim sağlar.

Uzak görevleriniz için hepsi bir arada ağ uygulamasına sahip olmanın birçok avantajı vardır; uzaktaki bir sunucuya bağlanmak için SSH’yi kullandığınızda, uzaktaki dosyalarınızı doğrudan düzenlemek için otomatik olarak bir grafik SFTP tarayıcısı açılır. Uzak uygulamalarınız, gömülü X server kullanarak Windows masaüstünüzde sorunsuz bir şekilde görüntülenir.

MobaXterm Home Edition‘ı ücretsiz indirebilir ve kullanabilirsiniz. Şirketinizde kullanmak isterseniz, MobaXterm Professional Edition’a üye olabilirsiniz. Daha fazla özellik, profesyonel destek ve yazılımı özelleştirme imkanı sağlar.

Uzaktan erişim programları arayanlar için MobaXterm ücretsiz yazılımı denemenizi tavsiye ederiz.

MobaXterm (Portable) İçin Yorum Yap