MobiSafe İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

MobiSafe: Android Ücretsiz Dosya ve Klasör Şifreleyici

MobıSafe

MobiSafe, Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlere indirerek kullanabileceğiniz bir dosya ve klasör şifreleme uygulamasıdır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde sizde koruma altına almak istediğiniz verilerinizin bulunduğu dosya ve klasörlerinizi kolaylıkla şifreleyebilirsiniz.

Özellikle İnternet ortamında önemli olan durumlardan bir tanesi verilerin, notların vs bilgilerin bulunduğu dosya ve klasörleri şifreleme yöntemiyle koruma altına almaktır. Şifre seçerken önemli olan şifrelerin kimse tarafından ele geçmemesidir. Bundan dolayı şifreler ne kadar karışık olursa o kadar iyidir. Yalnız bu durumda da şifreleri akılda tutmak kolay olmamaktadır. Sizde hassas bilgilerinizin yer aldığı her çeşit bilgilerinizi koruma altına alacağınız dosya kasanızda depolayabiliyorsunuz ve bu verileri kriptolayabiliyorsunuz.

AES kriptolama yöntemi ile cihazınız çalındığı zaman şifrelerinizin, hesap bilgilerinizin, özel fotoğraflarınızın ve ses kayıtlarınızın görüntülenmesini engelleyebilirsiniz. Cihazınızın kurcalanmasını da şifreleme yöntemiyle engelleyebilirsiniz. MobiSafe ile klasörler oluşturarak bu klasörlerin içerisine şifre ile güvence altına almak istediğiniz dosyaları yerleştirebilirsiniz. Son olarak çekeceğiniz fotoğrafları ve yapacağınız ses kayıtlarını uygulama içerisine aktarabilirsiniz.

Bu konu ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşın. Kolay gelsin…

 

MobiSafe İndir (Android) İçin Yorum Yap