MobiSafe İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

MobiSafe: iPhone ve iPad Ücretsiz Dosya Şifreleme

MobıSafe

MobiSafe, iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlara indirerek kullanabileceğiniz dosya ve klasörlerinizi için şifreleme işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir uygulamadır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde sizde resim, fotoğraf, sesli notlar ve her türlü kullanıcı hesap bilgilerinizi şifreleme ile saklamanıza olanak sağlamaktadır. Sizde her türlü bilgilerinizin yer aldığı dosya ve klasörlerinizin şifreleme işlemlerini gerçekleştirebilir ve özel bilgilerinizi oluşturacağınız şifreler ile güvence altına alabilirsiniz.

Uygulamanın en güzel yönlerinden bir tanesi fotoğraf çektiğinizde bu fotoğrafları, yazılı ve sesli notlarınızı direkt şifrelediğiniz dosya veya klasörün içerisine kaydedilmesini sağlar. Ayrıca hesaplarınızı düzenleyebilir ve bu araç ile bilgilerinizi hızlı bir şekilde kaydedebilirsiniz.

Bazen olur ya sizin dışınızda birisi alır telefonunuzu kullanabilir. Bu ve benzeri durumlarda uygulama size yardımcı olmaktadır. MobiSafe hem şifre koruması sunabiliyor hem de AES veri kriptolama ve otomatik kilitleme özelliğiyle iOS cihazınızı güvence altına alabiliyor. MobiSafe ile kişiselleştirlmiş klasörler oluşturabilir, fotoğraflarınızı, yazılı ve sesli notlarınızı ve diğer dosyalarınızı bu klasörler içerisine yerleştirebilir ve düzenleyebilirsiniz.

MobiSafe İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap