Mobizen (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
2.17.1.1
Sponsorlu Bağlantılar

Android Rootsuz Ekran Videosu Çekme Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Mobizen uygulaması, Android telefon ve tabletin ekranını kaydetmenize, yakalamanıza, düzenlemenize ve paylaşmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir ekran kaydedici uygulamasıdır. Android uzaktan kumanda uygulaması da diyebiliriz.

Mobizen Ekran Kaydedici, rootsuz Android telefon ve tabletlerden ekran videosu çekmek için ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama ayrıca telefon veya tabletin ekran görüntüsünü PC’ye aktarmayı sağlayarak büyük ekranda Android kullanımı sunmaktadır.

Uygulama Android telefon veya tableti bilgisayardan kullanmayı sağlar. Klavyeyi kullanarak yazı yazabilir, telefonunuzda saklanan fotoğraf ve videoları görüntüleyebilir ve mobil uygulamaları kullanabilirsiniz. Mobizen Ekran Kaydedici ile root yapmaya gerek kalmadan 1080p /60 fps ile FULL HD olarak oyunlar, video akışları, eğitim ve talimat gibi amaçlarla kullanırken mobil cihazın ekranını kaydedebilirsiniz (telefon, tablet vb.).

Video kaydettikten sonra videoyu düzenleme seçenekleri de içerir. KIRPMA seçeneğini kullanarak videonuzu düzenleyin, BÖL seçeneğiyle birden fazla bölüm oluşturun, videodan önemli bir sahneyi ayırın ya da ses ve arka plan müziği ekleyin/kaldırın. Hazırladığınız videoları Gameduck, Facebook ya da kullandığınız başka bir sosyal ağ ile paylaşın.

Mobizen uygulaması sayesinde root yapmaya gerek kalmadan kolayca ekran videosu kaydedin.

Mobizen nasıl yüklenir?

Öncelikle Android cihazınıza Mobizen uygulamasını yüklemeli ve ardından bilgisayarınıza Mobizen PC uygulamasını kurmalısınız.

Mobizen uygulamasını indirin. Uygulamayı Android cihazınıza yükledikten sonra, uygulamayı açın ve uygulama içinde e-posta ve şifre girerek hesap oluşturun. Mobizen PC uygulamasında e-posta ve şifre kimlik bilgilerini girin. Artık bilgisayardan Android cihazı kontrol etmeye başlayabilirsiniz.

Mobizen PC İndir
Android Ekran Video Kaydedici ve Bilgisayardan Android Kontrol Programı

Mobizen (Android) Hakkında Yazılar

Mobizen (Android) İçin Yorum Yap