Mobizen PC

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ekran Video Kaydedici ve Bilgisayardan Android Kontrol Programı

3.67/5, Toplam: 15 kişi

Mobizen ile Android cihazları bilgisayardan görüntülemek için Mobizen PC uygulamasını yüklemeniz ve eşitlemeniz gerekir. Windows bilgisayara Mobizen uygulamasını indirin ve Android cihazdan oluşturduğunuz hesap bilgilerini girerek bilgisayara bağlayın.

Mobizen uygulaması, Android telefon ve tabletin ekranını kaydetmenize, yakalamanıza, düzenlemenize ve paylaşmanıza olanak tanıyan ücretsiz ve Türkçe bir ekran kaydedici uygulamasıdır. Android uzaktan kumanda uygulaması da diyebiliriz.

Mobizen Ekran Kaydedici, rootsuz Android telefon ve tabletlerden ekran videosu çekmek için ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama ayrıca telefon veya tabletin ekran görüntüsünü PC’ye aktarmayı sağlayarak büyük ekranda Android kullanımı sunmaktadır.

Uygulama Android telefon veya tableti bilgisayardan kullanmayı sağlar. Klavyeyi kullanarak yazı yazabilir, telefonunuzda saklanan fotoğraf ve videoları görüntüleyebilir ve mobil uygulamaları kullanabilirsiniz. Mobizen Ekran Kaydedici ile root yapmaya gerek kalmadan 1080p /60 fps ile FULL HD olarak oyunlar, video akışları, eğitim ve talimat gibi amaçlarla kullanırken mobil cihazın ekranını kaydedebilirsiniz (telefon, tablet vb.).

Video kaydettikten sonra videoyu düzenleme seçenekleri de içerir. KIRPMA seçeneğini kullanarak videonuzu düzenleyin, BÖL seçeneğiyle birden fazla bölüm oluşturun, videodan önemli bir sahneyi ayırın ya da ses ve arka plan müziği ekleyin/kaldırın. Hazırladığınız videoları Gameduck, Facebook ya da kullandığınız başka bir sosyal ağ ile paylaşın.

Mobizen uygulaması sayesinde root yapmaya gerek kalmadan kolayca ekran videosu kaydedin.

Mobizen nasıl yüklenir?

Öncelikle Android cihazınıza Mobizen uygulamasını yüklemeli ve ardından bilgisayarınıza Mobizen PC uygulamasını kurmalısınız.

Mobizen uygulamasını indirin. Uygulamayı Android cihazınıza yükledikten sonra, uygulamayı açın ve uygulama içinde e-posta ve şifre girerek hesap oluşturun. Mobizen PC uygulamasında e-posta ve şifre kimlik bilgilerini girin (Facebook ve Google+ hesabınızla da giriş yapabilirsiniz). Artık bilgisayardan Android cihazı kontrol etmeye başlayabilirsiniz.

Hesap oluşturma sayesinde kablo bağlantısı olmadan, her yerden ve her zaman kolayca Android cihazın ekran görüntüsünü PC’ye aktarabilir ve kontrol edebilirsiniz.

Mobizen İndir (Android)
Android Rootsuz Ekran Videosu Çekme Uygulaması

Mobizen PC Hakkında Yazılar

Mobizen PC İçin Yorum Yap