Mobogenie

Sponsorlu Bağlantılar
3.3.7
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayardan Android Telefonu Yönetme Programı

4.21/5, Toplam: 39 kişi

 Mobogenie; bilgisayardan Android telefon kontrolü için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Mobogenie programını bilgisayar üzerine kullanmak için gerekli Mobogenie PC versiyonudur. Android telefon işletim sistemleri arasından en iyisi diyebiliriz. Bir çok telefon modeli Android işletim sistemini tercih ediyor. Bundan dolayı da program üreticileri Android üzerine geliştirmeler yapıyor.

Android telefonu bilgisayar üzerinden kontrol etmeyi sağlayan bu ücretsiz programı denemenizi tavsiye ederiz. Mobogenie arayüzü ile kolay bir kullanım sunuyor. Bilgisayardan Android telefonunuza resim, video, müzik vs atabilirsiniz ve telefondan da bilgisayara kolayca dosyalarını taşıyabilirsiniz.

Ayrıca SMS yöneticisi sayesinde bilgisayardan mesajlarını okuyabilir ve SMS gönderimi yapabilirsiniz. Mobogenie programının en faydalı özelliği ise kolay uygulama indirme özelliği. Bilgisayar üzerinden Android telefonunuza kolayca uygulamalar indirebilirsiniz.

Mobogenie ile ayrıca rehber yönetimi de yapabilirsiniz. Kişilerinizi kolayca düzenleyebilirsiniz. Android telefonunuz için duvar kağıtları indirebilirsiniz. Oyun, zil sisleri vs aklınıza gelecek her şeyi bilgisayar üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Mobogenie İndir (Android .APK)
Android İçin Mobogenie (.APK)
Android telefona uygulama indirmek veya uygulamayı kaldırmak ve diğer tüm işlemleri Windows bilgisayardan yapmak için Mobogenie programını kullanabilirsiniz. Bilgisayardan Android yönetmek için kullanılabilecek en popüler programlardan biridir.

Mobogenie” İçin 4 Cevap

Mobogenie İçin Yorum Yap