Mobogenie Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Mobogenie son zamanların en popüler programlarından bir tanesidir. Peki nedir bu Mobogenie

Mobogenie Nedir ve Ne İşe Yarar?

Mobogenie bir Bilgisayar programı olup, Android uygulama ve oyunlarını ücretsiz bir şekilde indirmenizi sağlar. Pahalı olan bütün uygulamaları Mobogenie‘de ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Mesela 6 dolarlık Minecraft Pocket Edition bedava olarak mobogenie’de bulunuyor. Mobogenie Android uygulamalarını bedavaya yüklemenize olanak tanıyan ve bununla da kalmayıp video, duvar kağıtları ve şarkıları da Android ve iOS cihazınıza indirmenizi sağlayan bir bilgisayar programıdır. Ayrıca Mobogenie sayesinde PC’nizden cihazınızı da kontrol edebilirsiniz. Bu programın içerisinde yüzbinlerce uygulama ve 10 binlerce de oyun bulunmaktadır ve bu sayılar her geçen günde artmaktadır.

Mobogenıe Nedır

Mobogenie Nasıl Kullanılır?

Eğer bir uygulama arayacaksanız “Apps” yazısına tıklayın ve arama çubuğuna aradığınız şeyi yazın.

Eğer bir oyun arıyorsanız “Games” yazısına tıklayın ve aradığınızı yazın. İsterseniz uygulamalara da yazabilirsiniz aradığınız oyunu fakat oyun kısmına yazarsanız daha çabuk çıkar.

Eğer büyük video sitelerinden video indirmek istiyorsanız ise sitenin isminin üzerine tıklayın, aradığınız videoyu arama çubuğuna yazın, istediğiniz videoyu seçip tıklayın. Daha sonra üst taraftaki “Download” butonuna tıklayın. Tamamdır.

İndirdiğiniz veya inen uygulamalar alt taraftaki çubukta gözükür.

NOT: Her tablet ve telefon yanında bağlantı kablosuyla verilir. Bu kabloyla bilgisayarınıza bağlarsanız Mobogenie bunu algılar dolayısıyla da o sırada indirdiğiniz uygulamalar otomatik olarak Android cihazınıza yüklenir. Ancak bir SD Card’a sahipseniz uygulamaları ona aktarmanız, o SD Card’ı ise cihazınıza takmanız da mümkün.

Mobogenie indirmek için Buraya tıklayın…

Mobogenie Nedir” İçin 2 Cevap

Mobogenie Nedir İçin Yorum Yap