MoBu (Windows Mağaza)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10, 8.1 İçin MoBu - Finans yönetimi Uygulaması

MoBu, kişisel mali yönetim sağlamak için geliştirilen Windows 10, 8.1 sistemler için kişisel finansal yönetim uygulamasıdır. Nereye ne harcadığınızın hesabını tutmak ve kenara para koymak için yardımcı olacak başarılı bir uygulamadır. Finansal durumunuzu daha düzenli hale getirmek için yardımcı olabilir.

MoBu diğer finans yönetim uygulamaların aksine herhangi bir online hesap kaydı yaptırmanız gerekmez. Özgür bir şekilde para yönetimi sağlayın. Kullanımı kolay bir uygulamadır Türkçe arayüz desteği vardır. MoBu para durumunu yönetmek, harcamaları ve tasarrufları analiz etmeyi sağlar.

Bir bakışta, MoBu finansal varlıkların farklı görünümlerini sunar ve bir gelecek elde etmenizi sağlar. Hatta 5, 10 ya da 20 yıl içinde kenara ne kadar para koyabilirsiniz görmenizi sağlar. Yani anlayacağınız aylık mali durumunuza göre hesaplamalar yardımı ile kenara ne kadar para koyabileceğiniz konusunda bilgi verir.

MoBu hesap, nakit, mücevherat, değerli metaller vb varlıkların yönetimini sağlar. Bütçenizi yönetin. Harcamalarınızı izleyin. Bütçe aşımı durumuna sizi uyarır. Düzenli ve tekrar eden işlemlerin yönetimini kolaylaştırır. Grafik ve tablolar ile analiz ve raporlama sunar. Excel (xls, xlsx) formatında verileri dışa aktarabilirsiniz.

Çoklu para birimini destekler. Çoklu profil desteği (birkaç kişi kendi yönetimi için uygulamayı kullanabilir). Şifreleme ile verileri şifreleyerek koruyun. OneDrive bulut hizmetinde otomatik yedekleme sağlar. Profilleri bulut üzerinde aktarabilirsiniz.

Windows 10 için MoBu ile kişisel mali yönetimini sağlayarak harcamalara dikkat edebilir, ilerleyen zamanlar için kenara para koyabilirsiniz.

MoBu (Windows Mağaza) İçin Yorum Yap