ModaSor İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

ModaSor: Android Ücretsiz Moda Takip Uygulaması

ModaSor, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlere indirerek kullanabileceğiniz ve modayı takip edebileceğiniz bir uygulamadır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde sizde modayı kolaylıkla takip edin.

ModaSor, tüm mağazaları tek noktada toplayan, Türkiye’nin moda arama motoru ModaSor.com‘un resmi uygulamasıdır. Artık online alışveriş keyfini her zaman ve her yerde rahatça yaşayabilirsiniz. ModaSor uygulaması ile, tüm mağazaların ürünlerini ve özel alışveriş sitelerinin kampanyalarını tek noktada görüntüleyebilir; arama, filtreleme gibi özellikler ile aradığınız ürüne en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Uygulama ile yapabilecekleriniz:

  • Mağazaların ürünleri içerisinde arama yapın ve sonuçları fiyat, renk, marka gibi özelliklere göre filtreleyebilirsiniz.
  • Trendyol, Markafoni,1v1y gibi önde gelen özel alışveriş sitelerinin aktif kampanyalarını ve ürünlerini görüntüleyebilir, beğendiğiniz ürünü tek tıkla ilgili siteden satın alabilirsiniz.
  • Beğendiğiniz ürünü favorilerinize ekleyebilir, uygulamayı daha sonra açtığınızda tekrar inceleyebilir veya satın alabilirsiniz.
  • Uygulamada güncel trendler ve sizin için hazırlanmış özel koleksiyonlar da bulunmaktadır. En güncel moda yazılarının bulunduğu ModaSor blog’u da uygulamamızdan takip edebilirsiniz.
  • Twitter ve Facebook aracılığı ile beğendiğiniz ürünleri arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

ModaSor Ekran Görüntüleri

ModaSor

 

ModaSor İndir (Android) İçin Yorum Yap