ModaSor İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

ModaSor: Ücretsiz Modayı Takip Etme Uygulaması

ModaSor, iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlara indirerek kullanabileceğiniz ve modayı yakından takip edebileceğiniz bir moda takip uygulamasıdır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde sizde modayla ilgili ürünler arasında arama yapabilir, kampanyalardan haberdar olabilir, en çok sevdiğiniz ürünleri favorilere ekleyebilirsiniz ve daha sonra tekrar inceleyebilirsiniz ve size özel olarak hazırlanmış olan özel koleksiyonlarınızın da olduğunu hatırlatırız.

ModaSor, Türkiyede ki moda mağazalarını bir araya topladı. Şimdide uygulama olarak daha yakınınıza geldi. ModaSor her an yanı başınızda olacak ve modayı daha yakından takip edebileceksiniz. ModaSor iPhone uygulaması ile, tüm mağazaların ürünlerini ve özel alışveriş sitelerinin kampanyalarını tek noktada görüntüleyebilir; arama, filtreleme gibi özellikler ile aradığınız ürüne en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Uygulama ile neler yapabileceksiniz:

  • Arama özelliğini kullanarak tüm mağazaların ürünleri arasında arama yapabilir ve sonuçları fiyat, renk, marka gibi özelliklere göre filtreleyebilirsiniz.
  • Bu bölümde Trendyol, Markafoni,1v1y gibi önde gelen özel alışveriş sitelerinin aktif kampanyalarını ve ürünlerini görüntüleyebilir, beğendiğiniz ürünü tek tıkla ilgili siteden satın alabilirsiniz.
  • Favorilerim bölümü sayesinde beğendiğiniz ürünü favorilerinize ekleyebilir, uygulamayı daha sonra açtığınızda tekrar inceleyebilir veya satın alabilirsiniz.
  • Uygulamada en sevilen kategorilerin yanında, güncel trendler ve sizin için hazırlanmış özel koleksiyonlar da bulunmaktadır. En güncel moda yazılarının bulunduğu ModaSor blog’u da uygulamamızdan takip edebilirsiniz.
  • En beğendiğiniz ürünleri arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

ModaSor Ekran Görüntüleri

ModaSor

ModaSor İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap