Modern Combat 5: Blackout (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Modern Combat 5: Blackout Oyunu

Modern Combat 5: Blackout, Windows Phone mobil cihazlarda ücretsiz ve Türkçe oynayabileceğiniz harika bir FPS oyundur. Gameloft görsel efektler ve harika grafikler ile yine yapmış yapacağını. FPS serisinin en iyi oyunlarından birisi olarak gösterilen Modern Combat 5: Blackout oyunu nişancılık oyunları arasında çıtayı baya yükseltmiş.

Modern Combat 5: Blackout oyunu internet bağlantısı gerektirir. Tek ve çoklu oyunculu modda oynama desteği ile Windows Phone kullanıcılarının gönlünü fethetmiştir. Çoklu oyunculu modda oynamak istiyorsanız bir birlik oluşturun, arkadaşlarınızı ekleyin ve savaşa başlayın. Tek başınıza savaşmak istiyorsanız tek oyunculu modda başlayın ve gerçek savaşçının kim olduğunu gösterin.

modern-combat-5-blackout-indir-windows-phone

Keskin kontroller, etkileyici grafikler ile hayran bırakıyor. Oyunlar kazandıkça mevcut 148 uygulamayı üst seviyelere çıkarın. Tek ve çok oyunculu oynayabileceğiniz 5 kişiselleştirilebilir sınıftan sevdiğinizi seçin. Saldırı, Ağır, Keşifçi, Keskin Nişancı veya Destek sınıfından hangisi tarzınıza uygunsa seçin oyuna başlayın. Beceri puanları kazanarak her sınıfa özel becerileri etkinleştirin.

modern-combat-5-blackout-indir-windows-phone-1

Yüksek güçte çok oyunculu modda takım arkadaşlarınızla akıllara durgunluk veren savaşlar yapın. Dünyanın her yerinden ve birliğinizdeki arkadaşlarınıza sohbet etme, konuşma imkanı sunuyor. Ara ara sunulan sınırlı süreli etkinliklerden faydalanın ve harika ödüller kazanın.

modern-combat-5-blackout-indir-windows-phone-2

Modern Combat 5: Blackout oyunun en çekici özelliklerinden biride kişiselleştirme seçeneklerinin çok olması. Silahlarınıza ayrı bir hava katmak için süs ekleyebilirsiniz. Savaş meydanında farkınızı ortaya koymak için gelişmiş taktiksel üniformalara ve silahlara kamuflaj uygulayabilirsiniz.

Oyunun bir diğer farklı özelliği ise hem birleşik hem de tekli hareket etmeniz için seviyeler olacak. Tek oyunculu ve çok oyunculu görevleri yaparak DNYM biriktir ve seviyeyi yükseltin. Tokyo’dan Venedik’e kadar götürecek hızlı hikaye görevleri ve çeşitli mücadelelere tek başınıza katılacaksınız. Gerçek bir FPS adrenalini yaşamak için yeni Özel Operasyon görevlerini oynayın. Nişancı oyununa mükemmel bir şekilde adapte edilmiş kusursuz grafikler, müzik ve seslendirme performansları ile kendinizi oyunun içinde bulacaksınız.

Keşke böyle olsaydı demenize gerek kalmadan, tam istediğiniz gibi oynayabilmek için çoğu kişiselleştirilebilen, sezgisel kontroller sunuyor. Modern Combat 5, HID oyun kumandalarını destekler. B modunda (HID modu) MOGA Pro’yu da destekler. Daha ne olsun demek gerekiyor.

Ne duruyorsunuz sizde hemen Windows Phone için Modern Combat 5: Blackout oyununu yükleyin ve bu harika oyuna sizde katılın. Bir kez daha harika bir oyun olduğunu söylemek istiyorum.

Modern Combat 5: Blackout (Windows Phone) İçin Yorum Yap