Modern War by GREE (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
6.3.1
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad için Modern War by GREE oyunu

Modern War by GREE, küresel bir askeri imparatorluk kurmak ve düşmanları yok etmek için aksiyon dolu ücretsiz savaş oyunu. Görsellik açısından biraz çocuk oyununa benze de kapsamlı bir savaş oyunudur. iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) üzerinde keyifle oynayacağınız güzel bir oyundur.

Dünya Hakimiyetini elde etmek için savaşın ve yok edin. Ülkenizi düşmanlara karşı koruyun ve popüler savaşlara katılın.

Modern War by GREE ücretsiz MMORPG askeri savaş oyunudur. Arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla birlik oluşturabilirsiniz.Rakiplerinize saldırın ve yok edin. Dünya haritası üzerinde kazanan oyuncuları görün.

Modern War by GREE Apple iOS cihazlar için en iyi online savaş oyunlardan biridir. Diğer oyuncular ile canlı savaş yapabilirsiniz. Görsel efektler ve animasyonlar ile keyif verici bir oyundur. 100’den fazla güçlü hava, deniz ve kara birimleri. 60’dan fazla askeri binalara sahip olabilirsiniz. 300’den fazla farklı misyon, 200’den fazla hedef tamamlama, dünya çapında 30’dan fazla alanları keşfetme, bomba binaları, patlama tankları ve daha fazlası sizleri bekliyor.

iPhone, iPad için Modern War by GREE kapsamlı bir online savaş oyunudur. Dünyanın en iyisi olmak için rakiplerinizi yok edin ve en iyi savaş tekniklerini ve silahları kullanın.

Modern War by GREE (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap