MoliPlayer Pro (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
1.3.2.17
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin MoliPlayer Pro Uygulaması

MoliPlayer Pro, Windows Phone telefondan neredeyse tüm video biçimleri izlemenizi sağlayan kaliteli bir video oynatma programıdır. Türkçe arayüz sayesinde daha kolay bir kullanım sunar. Windows Phone telefondan video izlerken “trans-coding” (kod çözme) işlemi ile uğraşmak istemiyorsanız bu uygulama iyi bir seçim olabilir.

MoliPlayer Pro video oynatma kalitesini önemli ölçüde artırarak RMVB, MKV, FLV, FLAC, APE vb video biçimleri oynatmayı destekler. MKV, RMVB, FLV, TS, M2TS başta olmak üzere neredeyse tüm video biçimleri oynatır. APE, FLAC ve OGG başta olmak üzere pek çok müzik biçimleri oynatır. SRT, SSA ve ASS altyazıları gömülü veya ayrı kullanmanızı sağlar.

MoliPlayer Pro, 1080p kalitesinde MKV biçiminde videoları herhangi bir sorun olmadan izleyin. Windows Phone telefon ısınmadan videoları kolayca izleme imkanı sunar. Video ve müzik dosyaları düzenleme ve klasörlere ayırabilirsiniz.

Aynı WiFi ağa bağlı bilgisayardan tarayıcı aracılığıyla Windows Phone telefona çok kolay bir şekilde video trasnfer yapabilirsiniz. Video aktarma işlemini çok basit hale getirir. Bunların yanı sıra bilgisayarınızdan telefon hafızasına ya da SD kartınıza çok hızlı bir şekilde fotoğraflarınızı transfer edebilirsiniz.

MoliPlayer Pro uygulaması bu faydalı özelliklerin yanı sıra kolay bir kullanım sunar. Tek bir hareket ve kaydırma ile, ses, parlaklık ve ileri geri işlemlerinizi yapabilirsiniz. En son oynatılan süreyi hatırlar ve bir sonraki açılışta oradan devam eder. Uygulama açılışına şifre ekleyerek size özel içeriklerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

MoliPlayer Pro (Windows Phone) İçin Yorum Yap