Monument Valley (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Monument Valley Uygulaması

Monument Valley ile oynadığınız bulmaca oyunlarının dışında farklı bir atmosfere gitmeye hazır mısınız? Oyun ücretli oyunlar kategorisinde olduğundan belki oynamak istemeyebilirsiniz. Ancak oyun ile ilgili yapılan yorumlara bakılacak olursa oyun denenmeye değer diye düşünüyorum.

Monument Valley oyunumuzun kahramanı sessiz Prenses Ida. Oyun da Prensesin imkânsız bir mimari yapıyı ustalıkla manipüle edebilmesine yardımcı olacaksınız. Fantastik bir mimari yapı ve imkânsız bir geometriye sahip gerçeküstü bir keşif macerasıdır. Oyun içerisinde Prenses Ida‘ya gizemli anıtlar arasında ilerlemesi, gizli yolları keşfetmesi, görsel yanılsamaları çözmesi ve esrarengiz Karga Topluluğunu zekâsıyla alt etmesi için rehberlik et.

Minimalist 3D tasarımdan, görsel illüzyonlardan ve dünyanın dört bir tarafındaki saray ve tapınaklardan ilham alan her bir anıt, keşfedilmeyi bekleyen benzersiz ve el yapımı bir dünyadır. Dünyaya yeniden şekil vermek ve İda’ya yardımcı olmak için şekilleri döndür ve sürükle. Herkes tarafından kolayca kavranacak, zevk alınacak ve tamamlanacak şekilde tasarlanmıştır.

Oyunda güzel bir ses ortamı sunulması için sesler dünyayı manipüle etmene göre tepki verir. En iyi sonuç için kulaklık kullanılması önerilir.

Tasarım ve kalitesi ile Android için Monument Valley bulmaca oyununu şiddetle tavsiye ediyoruz.

Monument Valley (Android) İçin Yorum Yap