Monument Valley (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Monument Valley Uygulaması

Monument Valley, Windows Phone mobil cihazlar üzerinde en iyi bulmaca oyunu diyebilirim. Harika tasarım, nefes kesici güzellikte ve olağanüstü mimari yapısıyla oyuna hayran kalacaksınız. Bu muhteşem dünyada prensese rehberlik edeceksiniz. Sıra dışı mimari yapısı, zarif ve sadeliği ile keyif veridir. Uygulama ücretlidir ama satın alırsanız pişman olmayacaksınız.

Monument Valley oyununda gizemli yapılar arasında doğru yolda ilerlemek, gizli yolları keşfetmek ve görsel yanılsamaları çözmek ve karga topluluğunu alt etmek için prenses Ida’ya rehberlik edin.

Minimalist 3D tasarımdan, görsel illüzyonlardan ve dünyanın dört bir tarafındaki saray ve tapınaklardan ilham alan her bir anıt, keşfedilmeyi bekleyen benzersiz ve el yapımı bir dünyadır. Dünyaya yeniden şekil vermek ve İda’ya yardımcı olmak için şekilleri döndür ve sürükle. Herkes tarafından kolayca kavranacak, zevk alınacak ve tamamlanacak şekilde tasarlanmıştır.

Forgotten Shores: sekiz yeni macera ve ilüzyon dolu bölümü de ayrıca satın alabilirsiniz.

App Store üzerinde en iyi bulmaca oyununu arıyorsanız kesinlikle tavsiye edeceğimiz bir oyundur. Windows Phone için Monument Valley oyununu hemen yükleyin ve bu sıra dışı bulmaca dünyasına adım atın.

Monument Valley (Windows Phone) İçin Yorum Yap