Moo0 Transparent Menu

Sponsorlu Bağlantılar
1.20
Sponsorlu Bağlantılar

Sağ Tıklama Menüsünü Özelleştirme Programı

5/5, Toplam: 2 kişi

Moo0 Transparent Menu, sağ tıklama menüsüne transparan bir görünüm vermek ve menü rengini değiştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bağlam menüsü özelleştirme programıdır. Program ücretsiz olarak yüklenmekte ve ayrıca 2 ayrı program ile birlikte gelmektedir.

Sağ tıklama menüsünü şeffaf-saydam yapmak için %0 ile %50 arasında ayarlama yapabilirsiniz. Şeffaf görünümü artırarak arka planda kalan menülerin görünmesini kolaylaştırabilirsiniz. Bunun dışında sağ tıklama menüsünün tema rengini değiştirebilirsiniz. Şunu da unutmamak gerekir ki, tema rengini değiştirdiğiniz zaman tüm sistemin tema rengini değişecektir. Bunu göz önünde bulundurarak özelleştirmeler yapmaya başlayabilirsiniz.

Moo0 Transparent Menu programı küçük dosya boyutu ile kolay bir kurulum ve kullanım sunmaktadır. Windows PC de sağ tıklama menüsünü özelleştirmek için kullanabileceğiniz basit bir programdır. Acemi olsanız bile programı kullanmakta sorun yaşamayacaksınız. Sizde hemen programı indirin ve sağ tıklama menüsünü özelleştirmeye başlayın.

Sağ tıklama menüsünü özelleştirmek, menü görünümünü transparan-saydam yapmak, menü tema rengini değiştirmek için  Moo0 Transparent Menu yazılımını kullanabilirsiniz.

Moo0 Transparent Menu Hakkında Yazılar

Moo0 Transparent Menu İçin Yorum Yap