Moto Sesl

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Telefonu Sesli Kontrol Etme

4/5, Toplam: 1 kişi

Moto Sesl akıllı cihazlarınızı dokunmadan sesli olarak kullanmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir sesle kontrol etme uygulamasıdır. Uygulama sayesinde sizde dokunmadan kontrol özelliğini kullanarak bir çok işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Uygulama ile başlıca yapabileceklerinizden bazıları ise, yol tarifi alma, alarm saatini ayarlama ve konuşarak bir çok işinizi dokunmadan yapın. Uygulamanın eksik yanı olarak Türkçe dil seçeneğinin bulunmaması gösterilebilir. Çünkü uygulamada sesli olarak ancak İngilizce, Fransızca, Almanca vb popüler dilleri kullanarak kullanabilirsiniz. Mesela “Do I need an umbrella” dediğiniz zaman uygulama güncel hava durumunu size bildirmektedir. Evin adresini söyleyin ev tarifini alın, telefonunuzu bulamadığınız zaman çalmasını isteğin çalsın ve yerini bulun.

Moto X kullanıcıları için daha başka özelliklerde bulunuyor.

Mesela Moto X cihazınızı kişisel hale getirmek isterseniz eğer o zaman “Hello Moto X” gibi bir başlatıcı cümle ile sesinizi ona tanıtın. YouTube’dan müzik videoları oynatmak için “Play Beethoven on YouTube” söylemeniz yeterli olacak. Facebook ve WhatsApp gibi popüler uygulamalar ile konuşarak kolayca etkileşim kurun.

Moto Sesl İçin Yorum Yap