Mount Blade Warband 1.143

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Mount Blade: With Fire and Sword Oyunu

4.5/5, Toplam: 22 kişi

Mount Blade: With Fire and Sword oyunu, muhteşem bir RPG, aksiyon-strateji savaş oyunudur. Boyunu Travian oyununa çok benzetiyorum. Travian oyununda 3 farklı ırk seçerek ona göre geliştirmeler, savaşçılar üretiyorsunuz. Mount Blade Warband oyununda 3 farklı meslek çıkıyor karşımıza. Kılıç ustası, tıp ve okçuluk. Bu üç farklı meslekten birini seçerek ona göre geliştirmeler ve savaşlar yapıyorsunuz.

Oyunda her seviyeyi atladığınız zaman yetenek özellik puanı alıyorsunuz. Oyunu ya satın almanız gerekiyor ya da Demo sürümünü kullanabilirsiniz. Demo sürümü tabi ki bazı kısıtlamalar ile geliyor. Demo sürümü 8. seviyeye kadar gelmenize izin veriyor ve 30 günlük bir süre koyuyor. 30 gün sonunda oyunu satın almazsanız devam edemezsiniz.

Mount Blade Warband oyununu Travian oyunundan ayıran en büyük özellik görsel olmasıdır. Savaşlar, savaşçı yetenek ve zırh geliştirmeleri gibi her şey görsel olarak sunulmaktadır. Bu da tabi ki ayrı bir keyif veriyor. Yüksek kaliteli grafikleri ile oyunun içinde hissedeceksiniz kendinizi.

Mount Blade Warband 1.158 sürümünde bazı iyileştirmeler yapıldı. Çoklu asker atamalarındaki sorunlar giderildi. Bu ve benzeri iyileştirmeler ve geliştirmeler ile daha keyifli zaman geçireceksiniz.

Mount Blade Warband 1.143” İçin 7 Cevap

Mount Blade Warband 1.143 İçin Yorum Yap