Mount & Blade: Warband (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.071
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Mount & Blade: Warband Oyunu

4.67/5, Toplam: 3 kişi

Orta çağ aksiyon RPG strateji oyunu Mount Blade Warband artık Android mobil cihazlarda. Mount Blade oyun heyecanını artık Android telefon ve Android tablet üzerinde yaşayabilirsiniz.

Mount Blade Warband oyununda 3 farklı meslek çıkıyor karşımıza. Kılıç ustası, tıp ve okçuluk. Bu üç farklı meslekten birini seçerek ona göre geliştirmeler ve savaşlar yapıyorsunuz.

Oyunda her seviyeyi atladığınız zaman yetenek özellik puanı alıyorsunuz. Oyunu ya satın almanız gerekiyor ya da Demo sürümünü kullanabilirsiniz. Demo sürümü tabi ki bazı kısıtlamalar ile geliyor. Demo sürümü 8. seviyeye kadar gelmenize izin veriyor ve 30 günlük bir süre koyuyor. 30 gün sonunda oyunu satın almazsanız devam edemezsiniz.

Savaşlar, savaşçı yetenek ve zırh geliştirmeleri gibi her şey görsel olarak sunulmaktadır. Bu da tabi ki ayrı bir keyif veriyor. Yüksek kaliteli grafikleri ile oyunun içinde hissedeceksiniz kendinizi.

Mount Blade Warband oyunu büyük dosya boyutuna sahip olduğundan Android telefona yüklerken herhangi bir sorun yaşamamak için WiFi ile indirmenizi tavsiye ederim.

Mount & Blade: Warband (Android)” İçin 5 Cevap

Mount & Blade: Warband (Android) İçin Yorum Yap