Movavi Video Editor

Sponsorlu Bağlantılar
12.4.0
Sponsorlu Bağlantılar

Video Düzenleme ve Geliştirme Programı

Movavi Video Editor, video düzenlemek ve geliştirmek, dış kaynaklardan video aktarmak ve kamera ile dahili ekranda yakalama, masaüstü etkinliği yakalamak için olanak sağlayan geliş bir video editörüdür. Movavi Video Editor videoları düzenlemek ve videolara geçiş efektleri eklemek için bir zaman çizelgesi sunar. Ayrıca yazı ve müzik eklemek de mümkün.

Movavi Video Editor, video keskinleştirme, video renk düzenlemek vs, gri tonlama, yakınlaştırma gibi çeşitli efektler ekleyebilirsiniz. Movavi Video Editor videoları 2D veya 3D video formatlarında (SD, HD, DVD) kaydetmenizi sağlar.

Video, müzik ve resim dosyaları işleyebilirsiniz. Movavi Video Editor, AVI, MP4, MKV, FLV, QuickTime, VOB, MP3, DVD diskler ve daha fazla video da dahil olmak üzere en popüler video ve ses formatlarını destekler. Ayrıca, video düzenleme yazılımı ile, sabit diskinize DV / HDV kamera görüntüleri alabilir ve herhangi bir biçime dönüştürebilirsiniz.

Windows bilgisayarınızda kaliteli videolar hazırlamak veya mevcut videoları, filmleri düzenlemek için kaliteli bir video editörü arıyorsanız Movavi Video Editor yazılımını deneyebilirsiniz. Gelişmiş araçlarla video düzenleme ile ilgili yardımcı olacak araçları bulacaksınız.

Movavi Video Editor İçin Yorum Yap