Movie Moments İndir (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Movie Moments: Windows Phone Ücretsiz Video Düzenleme

Movıe Moments

Movie Moments, Windows Phone işletim sistemli akıllı cihazlara indirerek kullanabileceğiniz ve videolarınızı kolay bir şekilde düzenleyebileceğiniz bir uygulamadır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde videolarınızı basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Türkçe dil desteğinin olmasını da ayrı avantaj olarak görebiliriz.

Videolarınızı 4 basit adımda düzenledikten sonra sevdiklerinizin görmesi için sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz. Microsoftun sunduğu Movie Moments uygulaması ile videolarınızı en sevdiğiniz bölümlerden oluşacak şekilde kırpabilir, efekt ve renkli açıklamalar ekleyebilir, müzik ekleyebilirsiniz.

Movie Moments size 1 dakikalık videolar oluşturmanıza imkan tanıyor. Sade arayüze sahip olan uygulamayı basit şekilde kullanarak mükemmel videolar oluşturabilirsiniz. Yani mevcut videolarınızın gereksiz kısımlarını kırparak yeni videolar ortaya çıkarabilirsiniz.

Uygulamada yer alan büyük çember simgesine dokunarak videolarınızda gereksiz gördüğünüz kısımları silin. Videoları düzenledikten sonra yazı ve müzik ekleyebilirsiniz. Videolarınızda kullanacağınız müzikleri hazır listeden seçebilir veya kendi cihazınızda ki müzikleri ekleyebilirsiniz.

Movie Moments İndir (Windows Phone) İçin Yorum Yap