MP3 My MP3 Recorder 4.2 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

MP3 My MP3 Recorder: Ücretsiz Bilgisayardan Ses Kaydetme Programı

MP3 My MP3 Recorder, bilgisayardan herhangi bir MP3 veya WAV ses kaydı yapmayı sağlayan ücretsiz ses kaydetme programıdır. İnternet ses akışını, video sesleri veya bilgisayarınızda çalan herhangi bir ses akışını, mikrofon veya harici ses kaynakları, medya yürütme seslerini kaydedebilirsiniz.

Program ayrıca otomatik olarak bir web sitesi URL’sini açmak ve belirli bir süre içinde kayıta başlamayı sağlayan basit bir zamanlama özelliği içerir. Canlı radyo istasyonlarından kayıt yapmak için kullanabilirsiniz.

MP3 My MP3 Recorder basit bir ses kaydedici program değildir. Bir çok faydalı özellikler sunuyor. Otomatik sessizlik algılama, ses CD’lerinden mp3 ripleme, toplu ses dosyalarının adını değiştirme, müzik dosyalarını yönetmek ve özelleştirilebilir kayıt kalitesi içerir.

MP3 My MP3 Recorder herhangi bir kaynaktan çıkan sesleri kaydetmeyi sağlar. Mikrofondan çıkan sesleri, Skype sesli görüşmeleri gibi herhangi bir kaynaktan çıkan sesleri kaydetmek için imkan sağlar. Bu açıdan diğer ses kaydedici programlara göre daha iyi özellikler sunuyor.

MP3 My MP3 Recorder – Ekran Görüntüsü

mp3-my-mp3-recorder-indir-

MP3 My MP3 Recorder 4.2 İndir İçin Yorum Yap