MP3 Quality Modifier 2.53 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
4/5, Toplam: 2 kişi

Ücretsiz Mp3 Kalitesini Değiştirme Programı

MP3 Quality Modifier-indir-mp3-kalite-degistiriciMP3 Quality Modifier, Mp3 ses kalitesini bozmadan istediğiniz şekilde değiştirmek için CD/DVD, diskler ve müzik çalarınıza daha fazla müzik sığdırmak için yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe Mp3 kalite değiştirici programdır.

MP3 Quality Modifier programının kullanımı çok basittir. Programı bilgisayara yükleyin ve çalıştırın. İlk adımda Mp3 dosyaları veya çalma listeleri sürükleyip programın içine bırakın. Mp3 dosyaları programa eklediğiniz zaman, Mp3 adı, boyutu ve bitrate gibi çeşitli bilgileri otomatik olarak gözükecektir. Bundan sonra, Mp3 kalitesini istediğiniz şekilde hem azaltabilir hem de yükseltebilirsiniz. Bu alanda uzman kullanıcı iseniz, bit modu ve hızı, örnek frekans vestereo modu gibi çeşitli konfigürasyonları seçebilirsiniz .

Mp3 kalitesini değiştirme işleminde ID3 etiketleri ve diğer bilgileri otomatik olarak korunur. Bu ücretsiz program ile Mp3 kalitesini bozmdan, Mp3 kalitesini yükseltme veya Mp3 kalitesini düşürme işlemlerini yapabilirsiniz.

Sonuç olarak Mp3 çalar veya diğer müzik dinlemenizi sağlayacak araçlara daha fazla Mp3 sığdırmak istiyorsanız MP3 Quality Modifier programını kesinlikle denemelisiniz. Bu sayede bir CD/DVD veya flash disk veya müzik çalarlara daha fazla müzik yükleyebilirsiniz.

MP3 Quality Modifier 2.53 İndir İçin Yorum Yap