MP3 Toolkit

Sponsorlu Bağlantılar
1.2
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Ses Düzenleme Programı

4.4/5, Toplam: 5 kişi

MP3 çeşitli ses ve müzik dosyalarını dinlemek veya düzenlemek için ortak bir format haline geldi. Piyasada her türlü ses düzenleme araçlarını size sunan birçok uygulama var, ancak çoğu ücretli programdır. Bununla birlikte, MP3 dosyaları üzerinden çok sayıda ses düzenleme işlemi gerçekleştirmenize izin verebilecek bir özgür yazılım çözümü arıyorsanız, MP3 toolkit uygulamasına bir adım atın. Uygulama MP3 Converter, CD MP3 Ripper, MP3 Tag Editor, MP3 Birleşme, MP3 Kesici ve MP3 Kaydedici dahil olmak üzere toplam 6 Mp3 dosya düzenleme araçları içerir. Araç setini kullanarak Mp3 dosyalarınızı taşınabilir ses çalarlar ile uyumlu formatlara kolayca dönüştürebilir, zil sesleri oluşturabilir, meta etiketlerini düzenleyebilir ve düzeltebilir, ses CD’lerini kopyalayabilir, ses kaydedebilir ve ses akışlarını tek bir MP3 dosyasına birleştirebilirsiniz.

Uygulama penceresinin sol tarafına yerleştirilen tüm mevcut araçları var. Fare işaretçisini aracın üzerine getirdiğinizde, önizlemeyi kısa bir açıklama ile birlikte gösterir.

MP3 Converter, toplu iş dosyalarınızı MP3, WMA, OGG, WAV, FLAC, AC3, AAC, AMR, MPG vb. gibi çeşitli biçimlerde dönüştürmenize olanak tanır. Araç çubuğundaki ilgili düğmeleri kullanarak dosya ekleyebilir veya müzik klasörü tamamlayabilirsiniz. Yapılandırabileceğiniz ayarların bazıları şunları içerir; Bit Hızı (kbps), Hız (Hz), Ses Kanalı ve Çıktı Klasörü.

Araç setinde MP3 Ripper, MP3 Etiket Düzenleyici ve MP3 Birleşmesi için CD de bulunmaktadır. MP3 birleşimi, belirtilen tüm Mp3 dosyalarına katılmadan önce birleştirme ayarlarını yapılandırmanızı sağlar.

Dahili MP3 Kesici’yi kullanarak ses dosyalarınızı bölebilir veya kesebilirsiniz. Bir mp3 dosyasını kesmek için, kaynak dosyanızı ekleyin ve sonra pencerenin altındaki ilgili düğmelerini kullanarak, çıkartmak istediğiniz ses bölümünün başlangıç ve bitiş konumunu seçin. Bitirdiğinizde çıktıyı MP3, WAV, WMA veya AMR formatında saklamak için Kaydet seçeneğine basın.

MP3 Recorder, ses çıkışını MP3 formatında kaydetmenizi sağlar. Kayıt işlemine başlamadan önce, Örnek Oranı, Bit Hızı ve (ses) Kanallarını ve çıkış dizinini değiştirebilirsiniz.

MP3 Toolkit şüphesiz, MP3 dosyalarını düzenlemek için çok güçlü ve özellik zengin uygulamalarından biridir. Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 üzerinde çalışır.

MP3 Toolkit Hakkında Yazılar

MP3 Toolkit” İçin Bir Cevap

MP3 Toolkit İçin Yorum Yap