mProtect İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

mProtect: Android Ücretsiz Antivirüs Uygulaması

mProtect

mProtect: Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlere indirerek kullanabileceğiniz bir Antivirüs uygulamasıdır. Antivirüs programları arasında gelişen teknoloji ile birlikte yaşanan büyük bir rekabet ortamı var. Bu da doğal olarak kullanıcılara yaramaktadır. mProtect Antivirüs uygulaması da ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Çoğunlukla ücretsiz uygulama adı altında geliştirilen Antivirüs uygulamaları cihazlarınızı korurken, virüsleri temizlemek için farklı alternatiflere yöneltiyorlar. mProtect bu konuda size ayrı bir güzellik sunmaktadır. mProtect tamamen ücretsiz olup virüs, trojan, malware, spyware gibi kötü durumlara karşısında size önlem alma imkanı sunuyor. Çünkü mProtect gerçek zamana dayalı koruma sunduğundan tehlikelere karşı cihazınızın güvende kalmasını sağlıyor.

mProtect uygulaması yalnız cihazınızı değil, SD kartınızı da tarayan mProtect bu işlemi 2 farkı seçenekle gerçekleştiriyor. İsterseniz hızlı tarama yapabiliyorsunuz, veya yine isterseniz etraflıca bir tarama ile biraz zaman harcayıp herhangi bir sorunun olmadığından emin olabiliyorsunuz.

Ayrıca telefonunuzu kaybettiğiniz zaman da merak etmeyin. Böyle bir durumda karşısında mProtect yardımcı oluyor. Google Maps aracılığıyla telefonunuzun yerini bulmanız mümkün.

mProtect İndir (Android) İçin Yorum Yap