Mr. Number (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Mr. Number - Block calls & spam Uygulaması

Mr. Number – Block calls & spam Android telefonda istenmeyen numaraları engellemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Bu uygulama ile sizi rahatsız eden çağrıları ve mesajları engellemek mümkün olacak. Kolayca istenmeyen çağrıları bloke etmenin yanı sıra rahatsız eden numaraları belirlemek-tespit etmek ve spam aldatmaca ve dolandırıcılıkları durdurmak için yardımcı olacaktır.

Bir kişi, bir alan kodu veya dünyanın herhangi bir yerinden gelen aramaları ve SMS’leri engeller. Telemarket veya dolandırıcılar artık size ulaşamayacak. Gizli / bilinmeyen numaralardan gelen aramaları engeller, kapatır veya telesekretere gönderir. Arama ve SMS’leri spam olarak bildirerek diğer kullanıcılar için bilgi sağlamış olursunuz.

Android istenmeyen numaradan çağrı ve sms almayı nasıl engelleyebilirim diye düşünüyorsanız ücretsiz Mr. Number uygulaması en güçlü çağrı engelleyicilerden biridir.

Android için Mr. Number uygulaması ile artık rahatsız edilmeyeceksiniz. Gizli-bilinmeyen numaraları da engellemek istiyorsanız ayarlar kısımdan seçebilirsiniz. Bu sayede artık gizli numaralar size ulaşamayacak. İstenmeyen numarayı engellemek için faydalı olacak bir uygulamadır. Hemen sizde indirin ve numaraları engellemeye başlayın.

Mr. Number (Android) İçin Yorum Yap