Multi Commander (64 Bit)

Sponsorlu Bağlantılar
6.4.6.2246
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Gelişmiş Dosya ve Klasör Yöneticisi

Multi Commander çift ya da tek panel modunda kullanılabilen gelişmiş bir ücretsiz dosya yöneticisidir. Standart dosya yönetimi özelliklerine ek olarak, program, birçok farklı şekilde dosyalarınızı yönetme özellikleri, filtreleme ve işlemek için izin veren gelişmiş seçenekler sunuyor.

Programa alışmak biraz zaman alacak. Multi Commander, kendi komut düğmeleri oluşturmak, farklı arayüz düzenleri seçmeyi sağlıyor. Kullanıcı tanımlı komutlar oluşturmak, menü seçeneklerini özelleştirmek ve çok daha fazlası, son derece özelleştirilebilir bir dosya yöneticisidir.

Daha gelişmiş bazı özellikleri; dosya yeniden adlandırma, görüntü dönüştürme, EXIF ve meta etiketleri çıkarma, dosya tarih ayarlamaları, tek tıklama ile dosya filtreleme, metin dönüşümleri, klasör karşılaştırma ve diğer pek çok şey bulunmaktadır.

Multi Commander dosya ve klasör yönetici arayanlar için iyi bir tercih olacaktır. Kullanım kolaylığı ve gelişmiş özellikleri ile işinizi daha kolay hale getirecektir.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Multi Commander (64 Bit) İçin Yorum Yap