MX Skype Recorder

Sponsorlu Bağlantılar
4.4.0
Sponsorlu Bağlantılar

Skype uygulaması için ücretsiz ses kaydedici

MX Skype Recorder sesli konuşmaları kaydetmek için Skype ve diğer VoIP uygulamaları ile birlikte çalışan yeni bir araçtır. Skype sesli konuşmaları veya konferans çağrılarını kaydetmek için ücretsiz program arıyorsanız MX Skype Recorder programını denemenizi tavsiye ederim.

Bu ücretsiz sesli konuşma kaydedici program çok kolay bir kullanım sunuyor. Zaten programı yükledikten sonra, basit arayüzünü göreceksiniz. Sesli konuşma süresini, kaydetmeyi başlatmak ve durdurmak için düğmeleri ve kaydın nereye kaydedildiğini gösteren bir simge bulacaksınız. Altı kısımda da ses ayarını bulacaksınız ve buradan ses seviyesini görebilir, sesi azaltıp artırabilirsiniz.

MX Skype Recorder programının genel ayarlar kısmından kaydedicinin otomatik çalışıp çalışmamasını, programın çalışması için kısayol tuşlarını, kaydedilen ses dosyanın nereye kaydedileceğini seçebilirsiniz. Encoder kısmında ise, ses dosya formatını, hızını ve bitrate oranını seçebilirsiniz.

MX Skype kaydedicisinin faydalı olan bir özelliği de kısayol tuşu desteğidir. Bu sayede manuel kayıt modunu geliştirirken, parola koruma sistemi daha önce kaydedilen görüşmelerinize kimsenin erişmemesini sağlar.

Uygulama çok temiz ve basit bir arayüze sahiptir. Özellikle sistem performansını etkilememesi kullanım açısından çok faydalıdır. Bilgisayarınızda hangi Skype sürümü varsa sorunsuz bir şekilde çalışır. Bu uygulama sadece Skype için değil ayrıca Yahoo Messenger ile de uyumludur. Ancak eski sürümlerini desteklemez.

Skype sesli konuşmaları kaliteli bir şekilde kaydetmek istiyorsanız MX Skype Recorder ücretsiz Skype ses kaydedici programını kullanabilirsiniz.

Skype İndir
Mesajlaşma, Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı

MX Skype Recorder İçin Yorum Yap