Mxit Canlı İfadeler İle Mesajlaşma ve Sesli Sohbet Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefonlar üzerinde en popüler uygulamalar arasında sohbet, mesajlaşma ve görüntülü konuşma programları yer alıyor. Gün geçmiyor ki, yeni bir sohbet uygulaması çıkmasın! Mxit uygulaması da, tüm akıllı telefon platformları üzerinde çalışan (Android, iOS, Windows Phone, BlacBerry) ücretsiz kullanıma sunulan bir diğer sohbet ve mesajlaşma uygulamasıdır.

Mxit bir çok sohbet uygulamasındaki özellikleri bir arada bulunduran güzel bir uygulamadır. Ama mobil işletim sistemleri üzerinde farklı özellikler bulundurabiliyor. Her mobil işletim sistemi için aynı özellikler mevcut değil.

mxit-canli-ifadeler-ile-mesajlasma-ve-sesli-sohbet-uygulamasi

Mxit uygulamasının en çekici özellikleri iOS sisteminde ortaya çıkıyor. iPhone, iPad, iPad Mini ve iPod touch mobil cihazlarında çalışan ilgi çekici özelliklere sahiptir.

Mxit Mxit-arkadaslar

iOS mobil cihazlar üzerinde Mxit uygulaması sesli sohbet ve mesajlaşma, ayrıca ekran üzerinde yaptığınız karalamaları, çizimleri paylaşabilme özelliğine sahiptir.

Mxit uygulaması bir defada en fazla 50 arkadaş ekleyebileceğiniz grup sohbet özelliği mevcuttur. Sohbet ve mesajlaşmanın dışında bazı özelleştirme işlevleri sunuyor. Sohbet ettiğiniz ortamın arka planını değiştirebileceğiniz duvar kağıtları sunuyor. Birden fazla profil oluşturma ve bu profiller arasında kolay geçiş yapma imkanı sunuyor. Herhangi bir ek yazılama gerek duymadan çoklu giriş desteği mevcuttur. Oluşturduğunuz profiller için ilgi çekici kapak fotoğrafları ve büyük resimler ekleme imkanı sunuyor.

Mxit-1Mxit-ifadeler

Uygulamanın en dikkat çekici özelliği ise, animasyonlu canlı ifadeler ile mesajlaşmaya renk katabilirsiniz. Duygusallık, sinirlenme, gülme, kahkaha, üzülme vs pek çok canlı ifadeler kullanarak sohbetinizi daha canlı yapabilirsiniz.

Mxit uygulaması çok kolay bir kullanım sunmaktadır ve tüm mobil işletim sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki indirme bağlantılardan mobil cihazınıza uygun olan versiyonu indirebilirsiniz.

Mxit İndir (Android)
Android İçin Mxit Uygulaması
Mxit İndir (iOS)
iPhone, iPad İçin Mxit Uygulaması
Mxit İndir (Windows Phone)
Windows Phone İçin Mxit Uygulaması
Mxit İndir (BlackBerry)
BlackBerry İçin Mxit Uygulaması

Mxit Canlı İfadeler İle Mesajlaşma ve Sesli Sohbet Uygulaması İçin Yorum Yap