Mxit

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Mxit Uygulaması

  • Grup sohbeti.
  • Çoklu profil oluşturma ve kolay geçiş yapma.
  • Sohbet arka planı değiştirme.
  • Profil kapak fotoğrafları.
  • Çeşitli ve canlı ifadeler.
  • Ücretsiz.

Mxit for Android, Android telefon ve tablet için yeni bir sohbet uygulamasıdır. Arkadaşlarınızla hemen bağlanın ve Mxit ile sohbet etmeye başlayın. Lifestyle Pty (Ltd) tarafından sunulan Mxit uygulaması Android mobil cihazlara ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Mxit diğer sohbet uygulamalarına göre bazı ilginç özelliklerde bulunduruyor. Uygulama üzerinde diğer kullanıcılar ile oyun oynayabilir, sohbet edebilir ve satmak istediğiniz öğelerin ticaretini yapabileceğiniz ortam sağlar. Ayrıca fotoğraf ve videoları paylaşabilirsiniz. Uygulama telefonunuzu özelleştirmek için duvar kağıtları, temalar, zil sesleri, ifade ve avatarlardan istediğiniz seçebilirsiniz ve almak için kullanabileceğiniz mevcut sanal para var.

Mxit grup sohbet özelliği ile bir seferde en fazla 50 arkadaş grubu oluşturup sohbet edebilir, fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz. Arka zemin duvar kağıtları ile sohbet ettiğiniz ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Profiliniz için büyük fotoğraflar yükleme imkanı sunuyor. Çoklu profil oluşturabilir ve bu profiller arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar. Şimdi MXit uygulamasını indirin, sohbet ve ticaret için hazır milyonlarca kullanıcıyı keşfetmeye başlayın. Samsung Galaxy serisi, HTC, Google Nexus telefonları, ve Samsung Pocket, gibi popüler modeller için herhangi bir sorun yoktur. Android sohbet programları arasında en iyi uygulamalardan biridir.

Android telefon ve tabletten sohbet etmek, grup oluşturmak, fotoğraf ve video paylaşmak, oyun oynamak için ücretsiz sohbet uygulaması için Mxit uygulamasını denemenizi tavsiye ederim.

Mxit Hakkında Yazılar

Mxit İçin Yorum Yap