Mxit

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Mxit Uygulaması

  • Sesli sohbet.
  • Sesli mesaj gönderme.
  • Ekran üzerinde karalama yapma ve paylaşma.
  • Grup sohbeti.
  • Çoklu profil oluşturma ve kolay geçiş yapma.
  • Sohbet arka planı değiştirme.
  • Profil kapak fotoğrafları.
  • Çeşitli ve canlı ifadeler.
  • Ücretsiz.

Mxit for iOS, iPhone, iPad, iPad Mini, iPod touch için yeni bir sohbet uygulamasıdır. Arkadaşlarınızla hemen bağlanın ve Mxit ile sohbet etmeye başlayın. Lifestyle Pty (Ltd) tarafından sunulan Mxit uygulaması iOS mobil cihazlara ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Uygulamanın iOS versiyonu, Android versiyonuna göre bazı ek özellikler sunuyor. iPhone telefondan sohbet ederken ekranda veya fotoğraf üzerinde karalamalar yapabilir, çizimler yapabilir arkadaşlarınızla veya grup sohbetlerinde paylaşabilirsiniz. Bir diğer özellik ise sesli sohbet içermesidir. Hızlı ve kolayca kaydedilebilir sohbet ses klipleri ve mesajları gönderebilirsiniz. Bu özellik Whatsapp Messenger uygulamasını hatırlattı.

Mxit diğer sohbet uygulamalarına göre bazı ilginç özelliklerde bulunduruyor. Uygulama üzerinde diğer kullanıcılar ile oyun oynayabilir, sohbet edebilir ve satmak istediğiniz öğelerin ticaretini yapabileceğiniz ortam sağlar. Ayrıca fotoğraf ve videoları paylaşabilirsiniz. Uygulama telefonunuzu özelleştirmek için duvar kağıtları, temalar, zil sesleri, ifade ve avatarlardan istediğiniz seçebilirsiniz ve almak için kullanabileceğiniz mevcut sanal para var.

Mxit grup sohbet özelliği ile bir seferde en fazla 50 arkadaş grubu oluşturup sohbet edebilir, fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz. Arka zemin duvar kağıtları ile sohbet ettiğiniz ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Profiliniz için büyük fotoğraflar yükleme imkanı sunuyor. Çoklu profil oluşturabilir ve bu profiller arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar. Şimdi MXit uygulamasını indirin, sohbet ve ticaret için hazır milyonlarca kullanıcıyı keşfetmeye başlayın. iOS sohbet programları arasında en iyi uygulamalardan biridir.

iOS mobil cihazlardan sohbet etmek, grup oluşturmak, fotoğraf ve video paylaşmak, sesli sohbet etmek ve mesaj göndermek için ücretsiz sohbet uygulaması için Mxit uygulamasını denemenizi tavsiye ederim.

Mxit Hakkında Yazılar

Mxit İçin Yorum Yap