Mxit

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Mxit Uygulaması

  • Grup sohbeti.
  • Çoklu profil oluşturma ve kolay geçiş yapma.
  • Sohbet arka planı değiştirme.
  • Profil kapak fotoğrafları.
  • Çeşitli ve canlı ifadeler.
  • Ücretsiz.

Mxit for Windows Phone, Windows Phone mobil cihazlar için yeni bir sohbet uygulamasıdır. Arkadaşlarınızla hemen bağlanın ve Mxit ile sohbet etmeye başlayın. Lifestyle Pty (Ltd) tarafından sunulan Mxit uygulaması Windows Phone mobil cihazlara ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Mxit diğer sohbet uygulamalarına göre bazı ilginç özelliklerde bulunduruyor. Uygulama üzerinde diğer kullanıcılar ile oyun oynayabilir, sohbet edebilir ve satmak istediğiniz öğelerin ticaretini yapabileceğiniz ortam sağlar. Ayrıca fotoğraf ve videoları paylaşabilirsiniz. Uygulama telefonunuzu özelleştirmek için duvar kağıtları, temalar, zil sesleri, ifade ve avatarlardan istediğiniz seçebilirsiniz ve almak için kullanabileceğiniz mevcut sanal para var. Gelişmiş sohbet uygulaması sohbet mesajlarında animasyonlu ifadeler kullanmanızı sağlıyor. Çevrimiçi olmasanız bile sohbet iletilerini alabilirsiniz.

Mxit grup sohbet özelliği ile bir seferde en fazla 50 arkadaş grubu oluşturup sohbet edebilir, fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz. Arka zemin duvar kağıtları ile sohbet ettiğiniz ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Profiliniz için büyük fotoğraflar yükleme imkanı sunuyor. Çoklu profil oluşturabilir ve bu profiller arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar. Şimdi MXit uygulamasını indirin, sohbet ve ticaret için hazır milyonlarca kullanıcıyı keşfetmeye başlayın. Windows Phone sohbet programları arasında en iyi uygulamalardan biridir.

Windows Phone mobil cihazlardan sohbet etmek, grup oluşturmak, fotoğraf ve video paylaşmak, sesli sohbet etmek ve mesaj göndermek için ücretsiz sohbet uygulaması için Mxit uygulamasını denemenizi tavsiye ederim.

Mxit Hakkında Yazılar

Mxit İçin Yorum Yap