My Family Tree

Sponsorlu Bağlantılar
7.1.1.0
Sponsorlu Bağlantılar

Şecere, Aile Ağacı Oluşturma Programı

My Family Tree kendi aile ağacınızı oluşturmak veya düzenlemek için var olan bir GEDCOM dosyaları aktarmak için ücretsiz bir şecere yazılımıdır. Bunu kullanmak için bir tarihçi olmanız gerekmez. Modern bir arayüz sunar ve kullanımı kolaylaştırır.

Program genetik veriler, fotoğraflar, videolar ve ayrıntılı aile üyeleri belgelemek için ilave edilebilecek diğer ekler için destek sunuyor. Interaktif ağaç gösterimlere göz atma, aile üyelerinin fotoğraf slayt gösterisini görüntüleme, bir zaman çizelgesi ekranda aile olaylarını gözden geçirme, aile istatistiği ve daha fazlasını analiz etme imkanı sunuyor.

Dokunmatik ekran desteği, HTML içe aktarma, yerleşik tarih hesap makinesi, ses kayıt, Google Earth entegrasyonu ve daha fazlasını içerir.

My Family Tree Türkçe Yama İndir
My Family Tree Türkçe Dil Dosyası

My Family Tree Hakkında Yazılar

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

My Family Tree İçin Yorum Yap