My Family Tree Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

My Family Tree Türkçe Dil Dosyası

1/5, Toplam: 1 kişi

My Family Tree Türkçe Yama dosyası ile ücretsiz şecere yazılımı olan My Family Tree programını Türkçeleştirmek için kullanabilirsiniz.

My Family Tree Türkçe dil dosyası 32-bit ve 64-bit sürümleri için ayrı ayrı kullanılmaktadır. Ayrıca yükleyeceğiniz Türkçe yama dosyasında tüm diller mevcut olacaktır.

My Family Tree kendi aile ağacınızı oluşturmak veya düzenlemek için var olan bir GEDCOM dosyaları aktarmak için ücretsiz bir şecere yazılımıdır. Bunu kullanmak için bir tarihçi olmanız gerekmez. Modern bir arayüz sunar ve kullanımı kolaylaştırır.

Program genetik veriler, fotoğraflar, videolar ve ayrıntılı aile üyeleri belgelemek için ilave edilebilecek diğer ekler için destek sunuyor. Interaktif ağaç gösterimlere göz atma, aile üyelerinin fotoğraf slayt gösterisini görüntüleme, bir zaman çizelgesi ekranda aile olaylarını gözden geçirme, aile istatistiği ve daha fazlasını analiz etme imkanı sunuyor.

Dokunmatik ekran desteği, HTML içe aktarma, yerleşik tarih hesap makinesi, ses kayıt, Google Earth entegrasyonu ve daha fazlasını içerir.

My Family Tree İndir
Şecere, Aile Ağacı Oluşturma Programı

My Family Tree Türkçe Yama Hakkında Yazılar

My Family Tree Türkçe Yama İçin Yorum Yap