My Horse İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

My Horse: Android Ücretsiz 3D At Oyunu

My Horse, Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlara indirerek oynayabileceğiniz eğlenceli yapısı ve 3D grafikler içeren ücretsiz bir at oyunudur. Gerçek hayatta bir at sahibi değil iseniz bu oyun ile birden fazla at sahibi olun, onu besleyin, bakımını yapın ve onunla başarılar elde edebileceğiniz yarışmalara katılın.

My Horse oyununda bulunan 8 farklı at ırkından dilediklerinizi seçerek eğlenceli vakit geçirin. Heyecan verici olacak at gösterisine hazır mısınız?

Zorlu yarışmalar öncesinde alıştırmalar yaparak atınızı yarışlara hazırlayın. Atınıza göstereceğiniz özen sizin başarınızın en büyük sebebi olacak. Televizyonlar da izlediğiniz ve atlarla yapılan gösteri ve yarışmalar da engeller üzerinden yapılan başarılı atlayışlara göre puanlama yapılmakta. Kendinizi gerçek bir at yarışındaymış gibi hissedeceksiniz. Elde edeceğiniz başarıları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Oyunun özelliklerine bakacak olursak;

  • Ücretsiz
  • 8 farklı at ırkı
  • 3D grafikler
  • Deneyimlerinizi arkadaşlarınız ile paylaşma
  • At bakımı ve yetiştirme

NOT:  Benim At oynamak için ücretsiz, ama gerçek para için satın alınabilir öğeleri içerir. Yetkisiz alımları önlemek için, Google Play ayarları menüsünden “PIN ayarlayın veya değiştirin” seçeneğini seçin, “Alımları için kullanın PIN” etkinleştirin, bir PIN oluşturun. Daha sonra her işlem önce PIN kodunu girmeniz istenecektir. Bu seçenek Android OS 3.x ve üzeri sadece kullanılabilir olduğunu unutmayın.

My Horse Ekran Görüntüleri

My-Horse

My Horse İndir (Android) İçin Yorum Yap