My Talking Tom İndir (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
4.47/5, Toplam: 34 kişi

Benim Kedim Tom: Windows Phone için Kedi Besleme, Büyütme Oyunu

My Talkıng Tom Indır

My Talking Tom, Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız ile oynayabileceğiniz bir kedi besleme, büyütme oyunudur. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda küçük bir kediyi sahiplenin besleyin, oynayın, zaman geçirerek onun büyümesine yardımcı olun.

Oyunun kahramanı olan bebek Tom‘u evlat edinin. Onu besleyin, onunla oynayın ve sevimli küçük bir kedicikten yetişkin bir Tom olana kadar bizzat büyütün. Çok çeşitli kürk renkleri, şapkalar ve gözlükler arasından seçim yaparak onu dilediğin şekilde süsle. Hatta evini bile dekore edebilir, sıcak bir ortam yaratabilirsin.

Oyunun özelliklerine bakacak olursak;

  • Kendi Tom’unu büyüt: Oyunlar oyna, sevdiği yiyeceklerle besle ve yatır.
  • Gerçek duygularının ortaya çıkmasına yardımcı olun: Tom mutlu, aç, uykulu ve sıkılgan olabilir. Duyguları onunla nasıl oynadığına göre değişecek.
  • Yaratıcılığını herkese göster: Binlerce kürk, giysi ve mobilya arasından seçim yaparak kendi Tom’unu yarat.
  • İlerledikçe ödül kazan: 9 farklı evre ve 50 seviye boyunca ilerlerken, yeni öğelerin ve jetonların kilidini açarak Tom’un büyümesine yardım et.
  • Tom‘la iletişim kur: Onunla konuş. Tom hala söylediğin her şeyi tekrarlayabiliyor. Dürt, okşa, gıdıkla ve nasıl tepki verdiğini izle.

My Talking Tom İndir (Windows Phone)” İçin Bir Cevap

My Talking Tom İndir (Windows Phone) İçin Yorum Yap