MyBusinessCatalog Free

Sponsorlu Bağlantılar
14.5.1.3232
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Ürün Kataloğu Hazırlama Programı

4/5, Toplam: 1 kişi

MyBusinessCatalog Free Windows sistemler için ücretsiz ve Türkçe ürün kataloğu hazırlama programıdır. Hazırlayacağınız katalogları Flash sürücü, çevrimiçi, yazıcı, PDF ve HTML, Android gibi ürün kataloğu oluşturun. MyBusinessCatalog Free ile farklı amaçlar için ürün kataloğu hazırlayın.

MyBusinessCatalog Free programı indirin ve çalıştırın. Üst çubukta katalog hazırlama seçeneklerinden amacınıza uygun olanı seçin. Bir dijital medya ürün kataloğu, ürün kataloğu ve fiyat listesini yazdırma, PDF ve HTML kataloğu, Android için mobil ürün kataloğu, online-çevrimiçi katalog oluşturma seçeneklerinden seçim yaparak katalog oluşturun.

Kataloğa ürüne ait fotoğraf, kod, açıklama, fiyat seçenekleri ekleme, düzenleme, listeleme ve kolayca güncelleme yapabilirsiniz. Ayrıca MS Excel, Access, DBF, TXT, CSV, XML dosyalardan verileri içe aktarabilirsiniz.

MyBusinessCatalog Free genel özellikleri: Ürünleri gruplara ve alt gruplara ayırma. Fotoğraf, tablo, diyagram ekleyebilme. Detaylı ürün açıklamaları ekleyebilme. Flash filmleri ekleyebilme. Gelişmiş sıralama yöneticisi. Ürün galerileri. Ürün fiyat listesi hazırlama. Katalog içi arama. Farklı para birimleri ekleyebilme.

Ürün kataloğu oluşturma için kullanışlı ve ücretsiz program arayanlar için MyBusinessCatalog Free iyi bir seçim olacaktır. Farklı alanlar için katalog tasarım imkanı sunmaktadır. Sizde hemen indirin ve yaratıcı ürün katalogları hazırlayın. Katalog hangi programda hazırlanır diyorsanız işte size program.

MyBusinessCatalog Free İçin Yorum Yap