MyFitnessPal

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Ücretsiz Kalori Sayacı

3/5, Toplam: 1 kişi

MyFitnessPal diyet yapanlar için tasarlanan ücretsiz bir diyet uygulamasıdır. Android akıllı cihazlara indirerek kullanabileceğiniz uygulama ile diyet yaparken kalorilerinizi sayarak kilo vermekte kendinize bir yardımcı bulmuş olursunuz. Diyet yapanlar ne kadar kalori harcadıklarına dikkat ederler. Bu program da size bu konuda yardımcı olacak. Yiyeceklerin miktarına göre ne kadar kalorisi olduğunu öğrenebilirsiniz. Türkçe dil desteklidir.

Veritabanında 6 milyondan fazla yiyecek miktarının bulunduğu uygulamaya gireceğiniz yiyecek miktarına bağlı olarak fazla kilolardan kurtulabilirsiniz. Android için en diyet uygulamalarından bir tanesidir. Yiyecek eklemeleri yapabilir, sevdiğiniz yiyecekleri hatırlar ve tekrar tekrar girmezsiniz. Telefon ve Bilgisayar üzerinden kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birbirinizi ekleyin ve ilerleme durumunuzu takip edin. Kendine özel yemek ve egzersizlerini oluştur, ilerleme raporlarını, özel hedeflerini belirle. Barkod tarayıcı özelliği ile yiyeceklerin barkodunu tarayarak karşılığını bul.

Öğünleri kaydederek tekrar kullanabilirsiniz. Kendi yemek tariflerini girerek besin içeriğini hesaplat. 350’nin üzerinde egzersiz çeşidi. İstediğiniz kadar özel egzersizler oluşturun. Kardiyo ve güç antrenmanları izleyin. Sonuç olarak kilonuzu, ölçülerinizi ve daha fazlasını takip edebilir, ilerleme çizelgelerinizi görebilir ve besinler ile ilgili özetlere ulaşabileceğiniz en faydalı diyet uygulamalarından birisi olan MyFitnessPal uygulamasını denemenizi öneririz.

MyFitnessPal İçin Yorum Yap