MyPhoneExplorer

Sponsorlu Bağlantılar
1.8.7
Sponsorlu Bağlantılar

Sony Ericsson ve Android Telefonları Bilgisayardan Yönetme Programı

MyPhoneExplorer Windows bilgisayardan cep telefonları, akıllı telefonları kontrol etmek isteyenler için yararlı ücretsiz bir telefon yönetim yazılımıdır. Sony Ericsson, Android telefonlar (Android 1.6 veya daha üst sürümleri) ile çalışır. Bu uygulama, kızılötesi, Wi-Fi veya Bluetooth (ayrıca eşleştirme mümkün), USB kablosu kullanarak mobil cihazlara bağlanabilir. En kısa sürede bir bağlantı kurulduktan olarak yedekleme, gezinme ve kişisel bilgi yöneticisi ilişkin (aşağıda özellikleri bölümünde listelenen) eylemlerinin her türlüsünü gerçekleştirebilirsiniz. Taşınabilir veya yükleyici dosyaları mevcuttur. Her iki yönden hemen hemen tüm Microsoft Windows sürümleri ile çalışır. Linux kullanıcıları (Ubuntu Linux sürümü 12.10 ile test edilmiştir) Wine emülatörü kullanarak bu yazılımı çalıştırabilir.

  • Microsoft Outlook (Express dahil), Mozilla Thunderbird, Sunbird, Lotus Notes, Google Mail ve diğerleri gibi diğer masaüstü tabanlı uygulamalar ile cep telefonunuzu senkronize edebilirsiniz.
  • Telefon ile çift yönlü dosya senkronizasyonu yapabilirsiniz.
  •  Android 5 (Lolipop) ve daha yeni sürümleri ile telefonları: Wi-Fi aracılığıyla telefondan bilgisayara ekran-yansıtma mevcuttur.
  • Windows 10 ve Outlook 2016 en son sürümü ile uyumludur.
  • Fotoğraf senkronizasyonu: Cihazdan sadece yeni fotoğrafları eşitler, senkronizasyon işlemi artık çok daha hızlı.
  • Gelişmiş “Dosya Tarama” (harici depolama yönetimi için dosyaları taşımak ve yeniden adlandırmak için bunu kullanabilirsiniz) ve “Telefon Denetim” özelliği.
  • Wi-Fi, USB kablo veya Bluetooth bağlantısı kullanarak profil yönetmek ve düzenlemek, SMS, hafıza durumu, telefon monitörü, telefon görüşmeleri, otomatik fotoğraf senkronize işleme, çağrı listeleri, kendi yedeklerini oluşturmak mümkün.
  • SonyEricsson K700,K750,W800 için hazırlanmıştır fakat symbian temelli telefon serileri hariç -P-serisi, M600, W950- tüm SonyEricsson modelleriyle çalışmaktadır.

Önemli: Sony Ericsson (P1i, M600i, W950i, W960i, G700, G900) için Symbian Telefon kullanıcıları; Önce PC-Suite yazılımını yüklemesi gerekir ve MyPhoneExplorer ile USB-kablo bağlantısı bağlanması mümkün olacaktır.

Uygulamayı yüklemek için cep telefonunuzu bağlayın ve farklı işlemleri gerçekleştirin: rehberi düzenleyin (SIM ve telefon hafızasındaki), bilgisayarınızın klavyesini kullanarak kendi arayüzünden daha hızlı SMS mesajları göndermek, randevuları, notları veya alarmları yönetmek ve düzenlemek, telefondaki müzikleri, videoları ve fotoğrafları bilgisayara taşıma ve yedekleme, SD karttan veri taşıma ve yedekleme gibi işlemler yapmanızı sağlar.

Sonuç olarak MyPhoneExplorer programının başlıca avantajları şunlardır: hız ve yedekleme (telefondan bilgisayara veri taşıma) kolaylığı. Sony Ericsson, Android telefonları bilgisayardan kontrol etmeyi sağlayan çok faydalı bir programdır. Kısacası her bilgisayarda olması gereken programlardan biridir.

MyPhoneExplorer İçin Yorum Yap