myTube (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin YouTube Uygulaması

MyTube, Windows 10 ve Mobile’daki en iyi YouTube uygulamalarından biridir. YouTube’a göz atmanın en iyi yollarından biridir. MyTube, Windows Phone kullanıcılarına arka plan sesleri ve çevrimdışı oynatma indirmeleri gibi yıllardır YouTube Red’in premium özelliklerini sunmakla kalmıyor, aynı zamanda Google’ın Android ve iOS’daki resmi uygulamalarına kıyasla daha sezgisel.

YouTube, bir kaç yıl önce Windows Phone’ta resmi bir uygulamaya izin vermeyi reddetti ve Microsoft tarafından geliştirilen bir çözümü biraz sahte bir mazeretle zorla engelledi.

myTube, videonuz ne olursa olsun oynatılmasını sağlamak için geliştirilmiş bir YouTube uygulamasıdır. Videoyu arka plana hafifçe solarken yorumları okurken, kanallara ve videolara göz atarken ve uygulamada yapabileceğiniz diğer her şeyi izlemeye devam edebilirsiniz. Uygulamada bir şeyler yapabiliyorsanız, o zaman bir videoyu izlerken yapabilirsiniz.

Başka bir uygulamayı kullanırken myTube, arka planda videoların sesini bile oynatabilir. Deneme sürümü sizi her 3 saatte 1 saatlik video izlemeye sınırlar, ardından izlemeye devam etmek için 10 dakika beklemek zorunda kalacaksınız. Bu ileride değişebilir. myTube ile ilgili bir sorun bulursanız veya bir özellik önermek istiyorsanız, uygulama içinde sağlanan yöntemleri kullanarak bildirim gönderebilirsiniz.

myTube (Windows Phone) İçin Yorum Yap