N.O.V.A. 3 Freedom Edition

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Savaş Oyunu

N.O.V.A. 3 Freedom Edition android akıllı telefon ve tablet ile oynayabileceğiniz ücretsiz bir bilim kurgu savaş oyunudur.

N.O.V.A. 3 Freedom Edition oyununun konusu ise insanlık zor durumda ve insanlığın hayatta kalması için zorlu savaşlar sizi bekliyor. Kal Wardin’in Volteronluları alt ettikten sonra 4 ay geçti ve Başkan Folsom suikaste uğrayarak öldü ve kuşatılan koloniler Volteron Himayesi’ne teslim olmak zorunda kaldı.

Kal ise o dönemden beridir gizleniyor. Ancak Yelena az bir ümitle de olsa hem Dünya hem de insanlığı kurtarmak için çağrıda bulunmaya başladı. İnsanlık için büyük bir destansı hikayeye sahip olan N.O.V.A. 3 Freedom Edition’da yaklaşık 10 yıl gibi bir süre sürgünde olan insanlar kendi yaşam merkezleri ola Dünya’ya geri dönmeye başladılar.

Savaşlardan dolayı parçalanan bir Dünya ve donmuş bir yer olan Volteron şehri’de dahil olmak üzere 10 farklı seviyede savaşmaya hazırlan. Düşmana karşı ateş farklı silahlar ve araçlar arasından seçerek ateş edin.

7 çok oyunculu mod 7 ayrı haritada 12 oyuncu savaşına katılarak savaş. Müttefiklerin ile savaşa katıl ve düşmanları yok ederek Dünya’yı kurtarın.

N.O.V.A. 3 Freedom Edition İçin Yorum Yap