NANO AntiVirus

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.76.82716
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Koruma ve Antivirüs Programı

3.5/5, Toplam: 2 kişi

NANO AntiVirus, Windows bilgisayarlarda her türlü malware zararlı yazılımları algılama ve gerçek zamanlı koruma sağlayan ücretsiz bir antivirüs programıdır. Sisteme bulaşmaya çalışan her türlü casus yazılımları engelleyen iyi bir güvenlik programıdır. Daha önceden bulaşmış sistemlerden virüsleri kaldırmak istiyorsanız diğer antivirüs programlarına göz atmanızı tavsiye ederiz.

NANO AntiVirus ücretsiz sürümün sunduğu özelliklere kısaca bakacak olursak; her türlü zararlı yazılım algılama, yüksek hız performansı, artan güncelleme modu, donanım yapılandırmasına dayalı çalışma modu, dosya koruma, bulut teknolojileri koruma, tam arşiv dosyaları işleme, güvenli web tarama, çıkarılabilir medya ortamları (USB fşash disk vs) otomatik kontrol etme ve hızlı tarama gibi çok faydalı özellikler içermektedir.

NANO AntiVirus ile sisteminizi tüm zararlı yazılımlara karşı koruyabilirsiniz. Sürekli güncelleme modu, yeni çıkan tüm virüs ve zararlı yazılımlara karşı önlemler almaktadır ve böylece koruma sağlamaktadır. Faydalı olacağını düşündüğümüz programlardan biridir.

NANO AntiVirus İçin Yorum Yap