NAPS2 (Not Another PDF Scanner 2)

Sponsorlu Bağlantılar
5.8.2
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Türkçe PDF ve Belge Tarama Programı

3.67/5, Toplam: 18 kişi

NAPS2 (Not Another PDF Scanner 2) PDF ve diğer belge formatlarını kolayca bilgisayardan tarama yapmanızı sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir programdır. Windows bilgisayardan belgelerinizi daha kolay bir şekilde taramak istiyorsanız NAPS2 yardımcı olacak. Yalnız unutmayın bilgisayarınıza bağlı bir yazıcının olması gerekir. Sadece donanıma ait tarama yazılımını kullanmak yerine NAPS2 tarama yazılımını seçmeniz gerekiyor.

Farklı cihazlar ve yapılandırmalar için birden fazla profil ayarlayabilir veya ayarlardan birini seçerek kolayca tek tıklama tarama yapabilirsiniz. Tarama bittikten sonra kaydedebilir, e-mail hesabınıza gönderebilir veya yazdırabilirsiniz. PDF, TIFF, JPEG, PNG, ya da diğer dosya formatlarında kaydedebilirsiniz.

Tarayıcınız ile çalışan en iyi sürücü seçmenin yanı sıra DPI gibi, sayfa boyutu ve bit derinliği ayarlamaları yapabilirsiniz. WIA ve TWAIN ile uyumludur.

Taranan görüntüleri döndürme ve kırpma gibi düzenleme desteği içerir. Kolayca dik açıda ya da istediğiniz herhangi bir açıda sayfaları döndürebilirsiniz. Kırpmak, parlaklığı veya kontrastı değiştirmek için görüntü düzenleme araçlarını kullanın.

OCR kullanarak metin tanımlama yapabilirsiniz. 60’dan fazla herhangi bir dilde, optik karakter tanıma (OCR) kullanarak PDF belgelerde metin araması yapabilirsiniz.

NAPS2 (Not Another PDF Scanner 2) açık kaynak kodludur. Bireysel ve işletmeler için tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Herhangi bir reklam veya istenmeyen yazılım içermez.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

NAPS2 (Not Another PDF Scanner 2) İçin Yorum Yap