NaviFirm Plus

Sponsorlu Bağlantılar
3.2
Sponsorlu Bağlantılar

Nokia Telefon Yazılımını Güncelleme Programı

3.67/5, Toplam: 9 kişi

NaviFirm Plus, Nokia telefonların yazılımını güncellemek için yazılım indirme ve yükseltmeyi daha kolay hale getiren ücretsiz bir yazılımdır. NaviFirm, Nokia telefon yazılımını (firmware) indirmek, ürün kodların listelerinin elde edilmesi ve telefonunuz için doğru ürün kodu bulmak için nihai amaçlı bir araçtır. Bu sayede veri paketleri ve ürün kodları listelerini yayınlamayı beklemek zorunda kalmazsınız.

NaviFirm Plus aracı sayesinde Windows bilgisayarda telefon yazılımını yükseltmek için her şeyi kolaylaştırır. NaviFirm Plus (daha özel olarak, Symbian çalıştıran) Windows öncesi telefonları ile kullanım için tasarlanmıştır.

Bir Nokia cep telefonu sahibi iseniz, cihazınıza en son firmware-yazılım veya ROM’lar kurmak isterseniz, NaviFirm Plus yardımcı olacaktır.

NaviFirm Plus ile bağlandıktan sonra cep telefonu modeline bağlı olarak, farklı firmware-yazılım sürümlerine erişebilirsiniz. Aynı zamanda ülke ve taşıyıcıya dayalı özelleştirilebilir.

NaviFirm Plus ile yanlış firmware-yazılım sürümleri yükleyerek bir telefonun yapısını bozabilirsiniz. Bu yüzden güncelleme işlemini yapmadan önce yaptığınızı tam olarak bildiğinizden emin olun.

NaviFirm Plus telefon firmware-yazılım güncelleme programıdır.

NaviFirm Plus İçin Yorum Yap