Need for Speed: World İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

NFS World: Ücretsiz Online Araba Yarışı Oyunu

Need for Speed World oyunu indirNeed for Speed oyun serisinin, tek online sürümü Need for Speed: World oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Need for Speed yapımcıları, NFS tutkunları için bu ücretsiz online araba yarışı keyfi sunuyor.

Need for Speed araba yarışı oyunları arasında en popüler oyundur diyebilirim. Her serisi ayrı bir keyif ayrı bir heyecan veriyor. Need for Speed: World serisi de ayrı bir heyecan sunuyor. Ücretsiz olarak çevrimiçi oynayabileceğiniz bu muhteşem oyun ile, online olarak diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz.

Need for Speed: World oyunu NFS serisinin ilk ve tek ücretsiz online versiyonudur. Arkadaşlarınıza veya diğer oyunculara karşı heyecan verici yarışlara katılabilirsiniz.

NFS World nasıl oynanır? Her ne kadar bilgisayarınıza yükleyici dosyasını indirseniz de, oyuna kayıt olup kendi hesabınızı oluşturmanız gerekir. Ayrıca oyunun tamamen ücretsiz olmadığını hatırlatmak istiyorum. 10. seviyeye kadar tamamen ücretsiz olarak yarışıyorsunuz. Bu seviyeden sonra devam ederseniz belli bir ücrets karşılığında oyuna devam ediyorsunuz.

Ayrıca Need for Speed: World adresinden hemen kayıt olup oynamaya başlayabilirsiniz.

Need for Speed: World İndir İçin Yorum Yap