NeoSetup Updater

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

PC için Güncelleme Takip Programı

3.71/5, Toplam: 7 kişi

NeoSetup Windows Bilgisayarlar için ücretsiz bir güncelleme programıdır.

Bilgisayarınızda yüklü olan veya sonradan yüklediğiniz program ve uygulamaları güncellemek için sizin yerinize takip eden bir yardımcı olsun istemez misiniz? NeoSetup tamda böyle bir program. Güncellemeler ile ilgili size bilgi verir ve ister bütün programları isterseniz de güncellemesini isteyeceğiniz uygulamaları seçmek size kalmış. Bu konuda tercih size ait.

Bunu da yüklü program ve uygulamaları tarih, saat durumlarına göre takip etmektedir. Tek tıklama ile bütün güncellemeleri yapabilmektedir. NeoSetup işlevselliği sunabileceği iki kategoriye ayrılabilir: yüklemek ve güncellemek. Tarayıcılar, mesajlaşma uygulamaları, programları, ve daha fazlası. PC’nizde yeni uygulama indirmek ve yüklemek için uygulamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca indirmenin yanı sıra ve PC’niz de yüklü olan uygulamalar için güncellemeleri yüklemek için uygulamayı kullanabilirsiniz.

7-Zip, Adobe Reader, CCleaner, Dropbox, Evernote, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Skype, Trillian, Viber, VLC, ve daha fazlası. NeoSetup uygulamaları için bolca destek sağlar. Desteklenen tüm uygulamalar kolaylıkla bir PC üzerinde indirilebilir ve kurulabilir. Onlar yüklendikten sonra, kolayca güncellenebilir.

NeoSetup Updater” İçin Bir Cevap

NeoSetup Updater İçin Yorum Yap